Menu
Sepetim

3D Elektronik Aksesuarlar

3D Elektronik Aksesuarlar

3D Elektronik Aksesuarlar

Marka: Dekuis 3d
1 Adet PS5 Dualsense Konsol Askı Aparatı Beyaz gönderim yapılmaktadırPS5 Dualsense Konsol Askı Aparatı Beyaz  Doğa dostu ve zararsız PLA+ filament ile siparişiniz doğrultusunda üretilmektedir.Sağlığa zarar vermeyen dost ürün. Nişasta bazlı PLA+ filament ile 3d yazıcılarımızda üretilmektedi..
₺84,90TL
Vergiler Hariç:₺71,95TL
Marka: Dekuis
3D Mavic Mini Uyumlu Sinyal Güçlendirici Yagi Uda Anten  2,4 Ghz    3D Yazıcı İle Basılmaktadır.Mavic Mini nizi daha uzak mesafelere sinyal kaybını azaltarak gönderebilmek için özel olarak üretilmektedir.Ürün Organik Nişasta bazlı Plastiktirdir. (Pla).Mavic Mini Sinyal Güçlendiri..
₺75,90TL
Vergiler Hariç:₺64,32TL
Marka: Dekuis
3D Mavic Mini Uyumlu Sinyal Güçlendirici Yagi Uda Anten  5,8 Ghz    3D Yazıcı İle Basılmaktadır.Mavic Mini nizi daha uzak mesafelere sinyal kaybını azaltarak gönderebilmek için özel olarak üretilmektedir.Ürün Organik Nişasta bazlı Plastiktirdir. (Pla).Mavic Mini Sinyal Güçlendiri..
₺75,90TL
Vergiler Hariç:₺64,32TL
Marka: Dekuis 3d
Xiaomi Mi Tv Stick ler için Duvar ve Tv Arkası düz zemin askı Aparatı - Kılıf ile mi stick lerinizi rahatlıklar takıp çıkarabilecek kablo karmaşasında kurtulabileceksiniz.       Xiaomi Mi Tv Stick leriniz için ürettiğimiz askı aparatı-Kılıf Doğal Şeker Kamışından üretilmiş P..
₺75,90TL
Vergiler Hariç:₺64,32TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)