Menu
Sepetim

3D Elektronik Aksesuarlar

3D Elektronik Aksesuarlar

3D Elektronik Aksesuarlar

Marka: Dekuis 3d
1 Adet Değiştirilebilir Panelli Japon Bahçe Feneri gönderim yapılmaktadır.Led Lamba Dahil Değildir. Ayrıca Satın Alınması Gereklidir.Paneller değiştirilebilmektedir. Farklı panellerin satışı vardır. Mağazamıza dönem dönem eklenecektir.Değiştirilebilir Panelli Japon Bahçe Feneri Doğa dostu ..
₺457,63TL
Vergiler Hariç:₺381,36TL
PS5 Dualsense Konsol Askı Aparatı Beyaz PS5 Dualsense Konsol Askı Aparatı Beyaz
Yeni Sıcak Satış
Marka: Dekuis 3d
1 Adet PS5 Dualsense Konsol Askı Aparatı Beyaz gönderim yapılmaktadırPS5 Dualsense Konsol Askı Aparatı Beyaz  Doğa dostu ve zararsız PLA+ filament ile siparişiniz doğrultusunda üretilmektedir.Sağlığa zarar vermeyen dost ürün. Nişasta bazlı PLA+ filament ile 3d yazıcılarımızda üretilmektedi..
₺86,34TL
Vergiler Hariç:₺71,95TL
Marka: Dekuis
3D DJI Mavic Mini 3 Pro İniş Ayak Takımı - İniş Takımız 3D Yazıcı İle Basılmaktadır. Mavic Mini 3 Pro nuzi darbelere karşı korumak için özel olarak üretilmektedir. Ürün Pet Bazlı Plastiktir. (PETG). Ön ve Arka Kollara Takılmaktadır. Stoktaki renklere göre Siyah yada Gri Olarak Gönderilmektedir. Tota..
₺46,68TL
Vergiler Hariç:₺38,90TL
Marka: Dekuis 3d
1 Adet Kol Saati Standı Çoklu Birleştirmeli Tasarım gönderim yapılmaktadır1 Alt Bölüm ve 1 Üst Bölüm olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.Ürün Geliştirme Yeniliklerimiz:.Yeni Hammadde ile daha dayanıklı, daha parlak ve Güçlü üretim yapılmaktadır..Ürün gövde yapısı kırılmalara karşı kuvvetlendiri..
₺76,17TL
Vergiler Hariç:₺63,47TL
Marka: Dekuis 3d
1 Adet Kol Saati Sovalye Figür Standı gönderim yapılmaktadırÜrün Geliştirme Yeniliklerimiz:.Yeni Hammadde ile daha dayanıklı, daha parlak ve Güçlü üretim yapılmaktadır..Ürün gövde yapısı kırılmalara karşı kuvvetlendirilmiştir. Daha uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz.. Birden Fazla Saatinizi A..
₺55,84TL
Vergiler Hariç:₺46,54TL
Marka: Dekuis
3D Mavic Mini Uyumlu Sinyal Güçlendirici Yagi Uda Anten  2,4 Ghz    3D Yazıcı İle Basılmaktadır.Mavic Mini nizi daha uzak mesafelere sinyal kaybını azaltarak gönderebilmek için özel olarak üretilmektedir.Ürün Organik Nişasta bazlı Plastiktirdir. (Pla).Mavic Mini Sinyal Güçlendiri..
₺77,18TL
Vergiler Hariç:₺64,32TL
Marka: Dekuis
3D Mavic Mini Uyumlu Sinyal Güçlendirici Yagi Uda Anten  5,8 Ghz    3D Yazıcı İle Basılmaktadır.Mavic Mini nizi daha uzak mesafelere sinyal kaybını azaltarak gönderebilmek için özel olarak üretilmektedir.Ürün Organik Nişasta bazlı Plastiktirdir. (Pla).Mavic Mini Sinyal Güçlendiri..
₺77,18TL
Vergiler Hariç:₺64,32TL
Xaiomi Mi Tv Stick Askı Aparatı Tutacağı Kılıf Xaiomi Mi Tv Stick Askı Aparatı Tutacağı Kılıf
Yeni Sıcak Satış
Marka: Dekuis 3d
Xiaomi Mi Tv Stick ler için Duvar ve Tv Arkası düz zemin askı Aparatı - Kılıf ile mi stick lerinizi rahatlıklar takıp çıkarabilecek kablo karmaşasında kurtulabileceksiniz.       Xiaomi Mi Tv Stick leriniz için ürettiğimiz askı aparatı-Kılıf Doğal Şeker Kamışından üretilmiş P..
₺77,18TL
Vergiler Hariç:₺64,32TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)