Menu
Sepetim

Teslimat Koşulları

İptal ve İade ve Teslimat Şartları


Teslimat


www.kirkpazar.com internet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. 
Kapıda ödeme sistemi ile yapılan siparişlerde ilk durum ONAY BEKLİYOR şeklindedir. Satış ekibimiz bildirdiğiniz telefon adresine ulaşarak, tarafınıza onay verip vermediğiniz içeren talep bildririmi yapmaktadır. Telefon ile Onay Talebi vermeniz durumunda ürünler kargolanmak üzere hazırlanmaya başlamaktadır. Tarafınıza ulaşılamaması durumunda Sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresine veya Telefon adresine onay mesajı iletilmektedir. Mesajlara ONAY yazıp cevap verdiğiniz takdirde. Ürünlerinizin sipariş işlemi onaylanmış sayılacakatır. 2 iş günü içerisinde ulaşılamayan Kapıda ödeme sistemli müşteri siparişleri iptal işlemine alınacak Toplamda 5 iş günü içerisinde cevap alınamazsa sipariş iptal edilecektir.
www.kirkpazar.com da yaptığınız alışverişler, tedarikçi firmaların teslimat şartlarına bağlı olarak göre illere onay e-mail ini takip eden 1- 7 iş günü içerisinde, Mobilya ürün grupları trakya illere onay e-mail ini takip eden 1- 30 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından kampanya koşullarına göre ücretli yada ücretsiz olarak ulaştırılır, satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir veya fiziksel teslimat gerektirmeyebilir. KKTC den ve Yurtdışına ürün teslimatı mevcut değildir. Ürün satın alınması durumunda iptali 7-15 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve iade yapılır.

Hafta sonu Siparişleri
Cuma günü öğle 17.00 den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 17.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Cumartesi 14:00 den sonra ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 


İptal ve İade

Aşağıda belirtilen şartlara uygun ürünlerin iadesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır.

www.kirkpazar.com ’dan aldığınız her ürün firmamız garantisi altındadır.

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren Onbeş (15) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, destek@evpazar.com adresine

ürünün fatura numarası,

sipariş numarası

iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetleri ekibimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajında Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile veya elden belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz.. İade işlemine başlamadan önce tarafımıza e-posta veya telefon ile ulaşmalısınız. Size Anlaşmalı Kargo kodunuz bildirilecektir. Kargo ile teslim etmeniz durumunda ilgili kargo şirketinin detaylarını destek@evpazar.com e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.

Tek kullanımlık ve kişiye özel üretilmiş ürünlerde, CD ve Bilgisayar ürünlerinde , Bozulabilme ihtimali olan yiyecek ve market ürünlerinde, Tene Temas eden ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır.


Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi www.KırkPazar.com tarafından kabul edilmez.Ürün ile ilgili kullanmdan kaynaklanan bir hasar olduğu teknik ekibimiz tarafından tespit edildiğinde, kullanım kaynaklı değer kaybı yasa gereği yansıtılabilmekte ve Ödemenizden düşülebilmektedir.

İPTAL ŞARTLARI

Satıcı firma www.kirkpazar.com vermiş olduğunuz siparişin, ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün içinde (0538 – 400 52 00) numaralı telefon aracılığı ile ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİ ŞARTLARI

www.kirkpazar.com sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü Üretici Firma garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

Her hakkı saklıdır. © 2015-2022 www.kirkpazar.com. Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşır, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez.