Menu
Sepetim


Dekorasyon Hediyelik

Dekorasyon Hediyelik

3D Yazıcılarımız ile hazırladığımız dekorasyon amaçlı ve hediyelik olarak kullanılabilecek biblo, duvar panosu, duvar süsü, kişiye özel hediyelik ürünleri bu kategori altında bulabilirsiniz.

Marka: Dekuis 3d
1 Adet Olarak Resimdeki Renklerde gönderim yapılmaktadırAnneler Günü Anne ve Bebek Figürü Altın Rengi  Doğa dostu ve zararsız PLA+ filament ile siparişiniz doğrultusunda üretilmektedir.Sağlığa zarar vermeyen dost ürün. Nişasta bazlı PLA+ filament ile 3d yazıcılarımızda üretilmektedir.Siparişini..
₺75,90TL
Vergiler Hariç:₺64,32TL
Marka: Dekuis 3d
1 Adet Değiştirilebilir Panelli Japon Bahçe Feneri gönderim yapılmaktadır.Led Lamba Dahil Değildir. Ayrıca Satın Alınması Gereklidir.Paneller değiştirilebilmektedir. Farklı panellerin satışı vardır. Mağazamıza dönem dönem eklenecektir.Değiştirilebilir Panelli Japon Bahçe Feneri Doğa dostu ..
₺450,00TL
Vergiler Hariç:₺381,36TL
Mini Masaüstü Ren Geyik Figürü 3lü Set Gri Renk Mini Masaüstü Ren Geyik Figürü 3lü Set Gri Renk
Yeni Sıcak Satış -6 %
Marka: Dekuis 3d
3 Adet Olarak Gri Renkte gönderim yapılmaktadırTalebiniz Doğrultusunda El İşçiliği ile Seçeneklerdeki Renklerde boyanmaktadır.Mini Masaüstü Ren Geyik Figürler UV Reçinelerimiz ile SLA 3D Yazıcılarımızla 50 Mikron Hassasiyet ile siparişiniz doğrultusunda üretilmektedir.Abs Tarzı Yapısı ile ..
₺99,90TL ₺105,90TL
Vergiler Hariç:₺84,66TL
Mini Masaüstü Ren Geyik Figürü Gri Renk Mini Masaüstü Ren Geyik Figürü Gri Renk
Yeni Sıcak Satış
Marka: Dekuis 3d
1 Adet Olarak Koyu Gri Renkte gönderim yapılmaktadırTalebiniz Doğrultusunda El İşçiliği ile Seçeneklerdeki Renklerde boyanmaktadır.Mini Masaüstü Ren Geyik Figürler UV Reçinelerimiz ile SLA 3D Yazıcılarımızla 50 Mikron Hassasiyet ile siparişiniz doğrultusunda üretilmektedir.Abs Tarzı Yapısı..
₺36,90TL
Vergiler Hariç:₺31,27TL
Marka: Dekuis 3d
1 Adet Olarak  gönderim yapılmaktadırSantisima Trinidad Magellan  Doğa dostu ve zararsız PLA+ filament ile siparişiniz doğrultusunda üretilmektedir.Sağlığa zarar vermeyen dost ürün. Nişasta bazlı PLA+ filament ile 3d yazıcılarımızda üretilmektedir.Siparişinize istinaden üretilip, akrilik b..
₺450,00TL
Vergiler Hariç:₺381,36TL
Marka: Dekuis 3d
5 li Adet Olarak Farklı Renklerde 1 Paket te gönderim yapılmaktadırTatlı Minnoş Fil Figürler Doğa dostu ve zararsız PLA+ filament ile siparişiniz doğrultusunda üretilmektedir.Sağlığa zarar vermeyen dost ürün. Nişasta bazlı PLA+ filament ile 3d yazıcılarımızda üretilmektedir.Siparişinize is..
₺149,90TL
Vergiler Hariç:₺127,03TL
Marka: Dekuis 3d
1 Adet Kol Saati Standı Çoklu Birleştirmeli Tasarım gönderim yapılmaktadır1 Alt Bölüm ve 1 Üst Bölüm olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.Ürün Geliştirme Yeniliklerimiz:.Yeni Hammadde ile daha dayanıklı, daha parlak ve Güçlü üretim yapılmaktadır..Ürün gövde yapısı kırılmalara karşı kuvvetlendiri..
₺74,90TL
Vergiler Hariç:₺63,47TL
Marka: Dekuis 3d
1 Adet Kol Saati Sovalye Figür Standı gönderim yapılmaktadırÜrün Geliştirme Yeniliklerimiz:.Yeni Hammadde ile daha dayanıklı, daha parlak ve Güçlü üretim yapılmaktadır..Ürün gövde yapısı kırılmalara karşı kuvvetlendirilmiştir. Daha uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz.. Birden Fazla Saatinizi A..
₺54,91TL
Vergiler Hariç:₺46,54TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)